Sklep intwernetowy Atis

Kserokopiarki

Firma F.H.U ATIS zajmuje się sprzedażą, serwisem i dzierżawą kserokopiarek renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdą Państwo kserokopiarki Richoh, Konica Minolta, Heweltt Packard oraz Canon. Dzieki kompetencji naszego zespołu otrzymujecie Państwo profesjonalny serwis urządzeń wielofunkcyjnych, który gwarantuje płynny obieg dokumentów w Państwa przedsiębiorstwie.

Korzyści i funkcjonalność
Potrzeby w zakresie produkcji dokumentów biurowych rosną. Nowoczesna kserokopiarka stanowi w firmie jedno z centrów wymiany informacji. Dynamiczny rozwój rynku urządzeń biurowych spowodowałm że typowe funkcje zwykłej kserokopiarki zostają niejednokrotnie wzbogacone o opcje drukowania, faksowania, skanowania oraz przesyłania przez sieć skanowanych dokumentów.

Wydajne, elastyczne i kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne zapewniają doskonały stosunek wydajności do kosztu. Dostosowanie kserokopiarek w pełnym zakresie zagwarantuje zaspokojenie konkretnych potrzeb produkcyjnych. Co nas wyróżnia ?

Oferujemy państwu sprzedaż kserokopiarek najlepszych producentów dostępnych na światowym rynku. W naszej ofercie znajdziecie państwo drukarki renomowanych firm takich jak: Ricoh, Canon, Konica Minolta, HP. Wybór producentów nie jest przypadkowy - stawiamy na niezawodność dostarczanych państwu maszyn, a wymienione powyżej nazwy na przestrzeni wielu lat stały się właśnie synonimami solidności oraz niezawodności.

Nasza Oferta:

W naszej ofercie znajdziecie Państwo drukarki, kserokopiarki zarówno nowe jak i poleasingowe czy powystawowe z bardzo małym przebiegiem. Na wszystkie urządzenia zarówno nowe jak i poleasingowe czy powystawowe dostają Państwo od nas od 3 do 5 lat gwarancji!

Serwis

Firma F.H.U ATIS zajmuje się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym kopiarek. Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych do kserokopiarek renomowanych producentów. Stawiamy na najwyższą jakość elementów zamiennych. Podpisując umowę serwisową mają państwo zapewniony serwis urządzenia przez okres trwania umowy. Rozwiązanie to szczególnie polecamy firmom i instytucjom dbającym o stały nadzór nad swoimi urządzeniami oraz kosztami z nimi związanymi. Fachowy zespół serwisantów zadba o szybki i profesjonalny serwis urządzeń wielofunkcyjnych. Zapraszamy do kontaktu.

Specjalną ofertę katalogową maszyn przesylemy Państwu pocztą elektroniczną. Niektóre maszyny mogą Państwo zobaczyć na naszych aukcjach allegro.